Kontakt:

  • Nr stoiska: 64

  • Nr telefonu: 504 578 699

    518 830 192

  • Email:

  • Strona internetowa:

Informacja dla klientów:

W przypadku ograniczenia w handlu Galerii Revia Park (koronawirus – zamknięcie galerii) na zakupy zapraszamy na zewnątrz, przy głównym wejściu do Galerii Revia Park. Dni i godziny handlu do ustalenia – proszę o kontakt telefoniczny: tel. 504 578 699

Mówiąc buciki BARTEK mamy na myśli komfort i zdrowy rozwój dzieci…

…zasada ta towarzyszy nam już ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz zaufanie rodziców. Wciąż pracujemy nad tym by to zaufanie utrzymywać.

Wiemy jak ważna jest jakość bucików dla dziecka, bo… my też jesteśmy rodzicami

BARTEK jest polską firmą, największym producentem obuwia dziecięcego w kraju i jedyną tak liczną siecią w Europie, posiadającą obuwie wyselekcjonowane dla dzieci w wieku 1-10 lat. Od początku swojej działalności wyprodukowaliśmy już ponad 10 milionów par butów, a nasze produkty można kupić na całym świecie.

Zespół tworzący buciki to specjaliści, dla których poznawanie potrzeb rozwojowych dziecka jest pasją. Codziennie pracujemy nad tym by buty jak najlepiej odpowiadały anatomii dziecięcych stóp. Co sezon poddajemy je specjalistycznym testom przeprowadzanym przez niezależne instytucje, które potwierdzają ich wysoką jakość (Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka nr OP-4455, ważna jest do 15.09.2015, znak Zdrowa Stopa).

Prawidłowy rozwój dziecka zależy również od właściwego dopasowania butów do jego stóp Dlatego w naszych salonach stawiamy na osoby wykwalifikowane, które posiadają gruntowną wiedzę na temat obuwia dziecięcego. Salony wyposażamy w narzędzia, takie jak specjalistyczne miarki do stóp, które ułatwiają właściwe dobranie bucików.

Różne fazy rozwoju dziecka to również różne potrzeby stóp. Buty i ich konstrukcja muszą odpowiadać tym potrzebom. Niezależnie, czy mówimy o dziecku, które zaczyna chodzić, czy o nastolatku, który pragnie wyróżnić się w otoczeniu koleżanek i kolegów, buty muszą zapewniać zdrowie stóp. To jakie buty nosimy w dzieciństwie przekłada się na nasze zdrowie w życiu dorosłym.

W firmie BARTEK co roku przygotowujemy ok. 300 wzorów bucików, w różnych wersjach kolorystycznych. Są to projekty autorskie, opracowywane wspólnie z ekspertami z różnych dziedzin, by zagwarantować najwyższe walory jakościowe. Wspólnie z antropologami i lekarzami ortopedii z Instytutu Przemysłu Skórzanego prowadzimy też cykliczne badania stóp dzieci w ramach programu Akademia Zdrowej Stopy BARTEK. Dzięki temu stale zdobywamy nową wiedzę, która pozwala tworzyć buty, dostosowane do wymagań rozwojowych dzieci.