Zapraszamy na organizowane w galerii handlowej Revia Park targi “Franczyza – sprawdzony pomysł na biznes”.

  • Szukasz pomysłu na własny biznes, ale obawiasz się ryzyka i braku doświadczenia?
  • Prowadzisz działalność gospodarczą, ale chciałbyś zwiększyć ilość klientów dzięki rozpoznawalności marki?

Targi to doskonała okazja do zdobycia wiedzy niezbędnej do rozpoczęcia działalności franczyzowej. To również okazja, żeby poznać sprawdzone modele franczyzowe z różnych branż i porównać ich oferty. Na targach dowiesz się wszystkiego o danym modelu biznesowym, m.in. o wymaganiach inwestycyjnych, zapewnianym wsparciu, procedurze wdrażania, przewidywanych zyskach itp. Spotkasz przedstawicieli znanych i dochodowych marek z różnych branż takich jak: bankowość, gastronomia, kominki, kosmetyki, odzież, sport, branża spożywcza, wynajem krótkoterminowy pojazdów elektrycznych, ubezpieczenia i innych.

Franczyza to sprawdzony model biznesowy, który daje większe szanse na sukces, niż zakładanie własnej firmy od podstaw. Nie musisz być ekspertem żeby zacząć zarabiać pieniądze. Otwierając biznes w oparciu o franczyzę, nie martwisz się koniecznością zgromadzenia dużego kapitału. Na start zyskujesz poczucie bezpieczeństwa, korzystając z gotowego pomysłu, który już odniósł sukces na rynku. Otrzymujesz wsparcie w zakresie reklamy, szkolenia i sprawdzonego know-how, czyli wiedzę umożliwiającą efektywne prowadzenie własnego biznesu.

Nie przegap okazji ❗️ Do zobaczenia na Targach Franczyzy! Sobota 2 marca w godzinach: 10:00 -19:00 w Revia Park. Informacje dla wystawców pod numerem telefonu: 796-112-194

Plakat reklamowy promująca targi franczyzy w Zamościu.