Kontakt:

Firma jubilerska Godziszewscy oferuje szeroki asortyment najlepszej markowej biżuterii oraz niebanalnie zaprojektowanych upominków.

Nasze wyjątkowe kolekcje łączą w sobie najlepsze tradycje sztuki jubilerskiej, klasyczne piękno oraz najnowocześniejsze, światowe trendy wzornicze. Dzięki współpracy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi markami, a także projektowaniu i produkcji własnej biżuterii możemy przedstawić Państwu jedną z największych w regionie kolekcji biżuterii i upominków.

W naszych salonach czeka na Państwa wykwalifikowany personel, który fachowo doradzi i pomoże w wyborze biżuterii. Posiadamy także własną pracownię złotniczą.

Jesteśmy firmą nieprzerwanie funkcjonującą z tą samą pasją od wielu lat. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów, których zadowolenie jest kluczem do sukcesu. Najwyższa jakość produktów, profesjonalne doradztwo oraz najwyższe standardy usług z każdym rokiem powiększają grono naszych przyjaciół.

Zapraszając Państwa do odwiedzenie naszych salonów zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby spełniać Państwa oczekiwania i jesteśmy dumni, kiedy marka Godziszewscy towarzyszy Państwu w najpiękniejszych chwilach.