Kontakt:

  • Nr stoiska: 38

  • Nr telefonu: 721-795-606
  • Email:

  • Strona internetowa:

Uśmiech dziecka jest czymś bezcennym, czymś niezastąpionym. Sprawia, że nawet w najbardziej pochmurny dzień widzisz świat w kolorowych barwach, a wszelkie troski i zmartwienia odpływają w dal… Bo jak mawiał Janusz Korczak „kiedy śmieje sie dziecko, śmieje sie cały świat.” Dlatego też wspólnie z mężem postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym uśmiech nie znika z twarzyczek dzieci. Takim miejscem jest właśnie Imperium Uśmiechu.

W naszej magicznej krainie Dzieci przenoszą sie w świat fantazji i marzeń. Tu nie ma miejsca na nudę. Króluje tu szczęście i radość. Na ten czarodziejski świat Twojego Dziecka składają sie 3 poziomowa konstrukcja zabawowa, nowoczesna trampolina, baseny z kuleczkami, labirynty tunele, różnorodne zjeżdżalnie oraz armatki pneumatyczne. Jednak Imperium Uśmiechu to nie tylko dobra zabawa, to także rozwój psychomotoryczny jakże ważny dla Twojego Dziecka. Nasza sala może stać sie także dobrym pośrednikiem dla Maluchów przygotowujących się do wkroczenia w kolejny etap ich życia tj. przedszkola, co jak wiadomo nie dla każdego dziecka jest łatwe. Dla nich powstał Klub Przyjaciół Myszki Miki. Tutaj każdy Rodzic może przyprowadzić swoje Dziecko tym samym przygotować go bez stresu do późniejszej adaptacji w przedszkolu.

Centrum Rozwoju i Rozrywki zostalo stworzone z myślą o Dzieciach jednakże nie zapomnieliśmy o ich Rodzicach i Opiekunach. Dlatego też specjalnie dla nich przygotowaliśmy kawiarenkę, w której mogą spędzić czas w trakcie gdy ich pociechy będą oddawały się rozkoszy zabawy. Czas ten mogą poświecić na relaks, surfowanie po internecie, poczytanie gazet, czy też smakowanie aromatycznej kawy i herbaty. Aczkolwiek Rodziców również zachęcamy do wspólnej zabawy. W końcu każdy z nas ma coś z dziecka…

W Imperium Uśmiechu możesz także zostawić swoje dziecko „pod okiem” wykwalifikowanych opiekunów i udać się na zakupy, do urzędu itp. Pamiętaj z nami Twoje Dziecko nie tylko dobrze sie bawi ale jest także bezpieczne!