Serdecznie witamy w Galerii REVIA PARK w Zamościu!

Galeria handlowa Revia Park, Zamość, ul. Lubelska 40

Zapraszamy codziennie w godzinach:

poniedziałek-sobota: 9:00-20:00 | niedziela: 10:00-19:00

button-virtualtour-450x30

 

Wszystko Gra 2014 – czyli podwójne znaczenie zamojskiego festiwalu. 

W dniach 11-13 lipca w Zamościu po raz czwarty odbędzie się festiwal „Wszystko Gra”. Nazwa wydarzenia nie jest przypadkowa. Podczas tych trzech dni, grupa młodych ludzi organizujących festiwal chce by zarówno w przenośni jak i dosłownie w Zamościu wszystko grało. Metaforyczne ujęcie wydarzenia zakłada różnorodność prezentowanej sztuki w wielu miejscach Zamościa, mającej znaleźć swoich odbiorów w każdej grupie wiekowej. Koncerty, warsztaty, spektakle, projekcje filmowe to tylko część tego co do zaoferowania będzie miało dla nas Stowarzyszenie istniejące pod tą samą nazwą co organizowany przez nich festiwal. W tym roku na koncertowej scenie ulokowanej w Hali OSiR w Zamościu podczas trzech dni wystąpią m.in. TSA, Waglewski Fisz Emade, Rob Tognoni, Jelonek, czy Peter J.Birch. Wśród warsztatów będziemy mogli wybierać spośród zajęć z yogi, języka migowego, kuglarstwa, czy warsztatów z technik malarstwa. Ciekawie zapowiadają się także projekcje filmowe oraz spektakle i tu odpowiednio zobaczyć będziemy mogli „Polowianie” w reżyserii Thomasa Vinterberga oraz „Nietykalni” Oliviera Nakache i Erica Toledano, a także spektakle w wykonaniu Teatru Bynajmniej oraz Teatru Ogniowego Utopia. Oprócz hali OSiR wydarzenia będą odbywały się m.in. na Rynku Wielkim oraz bocznych rynkach: Solnym i Wodnym, na podwórzach zabytkowych kamienic mieszczących się przy Starówce, amfiteatrze, budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz w Kazamacie Wschodniej Bastionu I. Dzięki rozlokowaniu festiwalu na ponad dziesięć miejsc w Zamościu, faktycznie można stwierdzić przewrotnie, że „wszystko gra”- wszędzie gra. 


Idea całego wydarzenia mimo znaczącej różnicy w stylistyce przede wszystkim muzycznej, w swoim założeniu przypomina niejako pierwszy hippisowski festiwal Woodstock z 1969r., którego hasłem było „Love,Peace,Happiness” (Miłość, Pokój, Szczęście). Organizatorzy zamojskiego wydarzenia także mocny nacisk stawiają na to, by dzięki ich działaniom zarówno tym festiwalowym, jak i całej działalności kulturalnej prowadzonej przez cały rok w Zamościu na pytanie „Co u ciebie słychać?” była słyszalna odpowiedź „Wszystko Gra!” 


Bilety na poszczególne dni festiwalu obejmujące możliwość uczestnictwa ze wszystkich wydarzeniach do nabycia w cenie 35 złotych dystrybuowane są w punktach sprzedaży w Zamościu, Tomaszowie Lubelskim, Lublinie oraz Biłgoraju. Dla miłośników trzydniowego formatu organizatorzy przygotowali karnety w cenie 85 złotych. Adresy punkty sprzedaży dostępne są na stronie internetowej festiwalu www.wszystkogra.org